Hakkımızda

1997 yılı Mayıs ayında 9 m²'lik alanda ilk işyerimiz bir personelle açılmıştır. Aynı yıl kasım ayına kadar yaptıgımız çalışmalar sonucunda o zamanın şartlarına göre yetersiz olan iş yerimiz 50 m²'lik alana taşınarak çalışmalarımız devam etmiştir. İlk başta fotokopi ve faks cihazlarını satış ve teknik servis alanlarında faaliyet gösterilmekteydi. Sıkıntılı ve zorlu ticaret süreci 2001 yılına kadar devam etmiştir.Kurumsallaşma ve başarıya olan azmimiz ve isteğimiz 2006 yılında Afyon'un en güzide caddesi olan Dumlupınar 2.ci caddeye taşınmıştır. 600 m²'lik alanda ve 3 katlı işyerimizde yazıcı, fotokopi makinaları, ozalit ve afiş proje makinaları ve teknik servisi yapılmaktadaır. Bu süreç içerisinde tek personelle başlayan ticari sürecimiz personel sayısını 11'e çıkarmıştır. Bu arada Akpınar Gençlik ve Spor Kulübü kurulmuş ve voleybol amatör büyükler liginde her yıl kupa almıştır.

2014 yılında dünyanın en iyi markası olan "RICOH" ve "DEVELOP" markalarını temsil etmeye başlayarak Afyonkarahisar ve Uşak bölgesi yetkili satış ve teknik servisi olmuştur. Almış oldugumuz bu büyük sorumluluktan dolayı ürünleri en iyi şekilde temsil etmektedir. 2011 yılında ofisimizde ozalit, afiş proje, tez ve fotokopi işlerinide ekleyerek hizmet çeşidini ve kalitesini artırılmıştır.

2011 yılında yapmış oldugumuz başarılı çalışmaları gören "BROTHER" firması firmamıza teklif sunarak ayrıca satışı ve yetkili servisi konusunda firmamız ile çalışma talebinde bulunmuştur. Bu teklifi gözden geçiren firmamız bu güzide markanında sorumlulugunu üstlenerek en iyi şekilde temsil etmeye başlamıştır. Amacımız en iyi markalar ve konusunda yetişmiş en iyi personel ile hizmet kalitesini genişleterek Afyonkarahisar'a, Uşak ve çevresine hizmet kalitesini en iyi noktada sunmaktır.